Pomoc

Ogólne

Co to jest FUTMaster?

FutMaster to strona z grami online na której możesz używać swoich FUT coinsów by obstawiać zakłady sportowe, otwierać paczki z zawodnikami oraz używać ich do innych ciekawych gier, takich jak FUT Jackpot. Możesz kupić kredyty bądź też wpłacić coinsy. Wygrane możesz również wypłacić w formie FUT coinsów.

Nie mogę zalogować się na swoje konto

Jeżeli zapomniałeś hasła, możesz je zresetować tutaj. Będziesz potrzebował adres email konta bądź też nazwę użytkownika.

Transakcje związane z coinsami

Czy mogą doładować konto za pomocą FUT coinsów?

Tak, możesz to zrobić jeśli udasz się do sekcji wpłat. Znajdziesz tam instrukcje jak wpłacić używając naszego automatycznego systemu. Na tej samej stronie możesz również dokonać depozytu pieniężnego.

Jak otrzymam coinsy jeżeli zlecę ich wypłatę?

Podczas zlecania wypłaty poprosimy cię o wystawienie zawodnika, musisz to zrobić zgodnie z tym co ci podamy. Zawodnik zostanie dodany do kolejki, a gdy zostanie zakupiony ty otrzymasz coinsy.

Jak długo trwa wypłata?

Wypłaty mogą potrwać do 24 godzin ale zazwyczaj odbywa się to o wiele szybciej, obiecujemy, że wypłaty nie potrwają nigdy więcej niż 72 godziny.

Bets

Jak działają zakłady sportowe?

Nasza sekcja zakładów sportowych działa na takiej samej zasadzie jak każdy bukmacher online. Oferujemy kursy na wyniki zdarzen sportowych oraz gier online. Możesz obstawiać swoje coinsy na wynik tych zdarzen, i jeżeli odgadniesz prawidłowo otrzymasz więcej coinsów.

Poprawnie wytypowałem wynik zdarzenia, ale nie zostało ono jeszcze rozliczone

Rozliczamy zakłady tak szybko jak to możliwe. Zazwyczaj nie trwa to więcej niż kilka godzin. Jeżeli twój zakład czeka ponad 24 godziny po zakonczeniu meczu skontaktuj się z supportem.

Co to jest zakład pojedynczy?

Zakłady pojedyncze to najprostsza forma obstawiania. Typujesz wynik zdarzenia, wybierasz stawkę i zatwierdzasz zakład. Jeżeli odgadniesz prawidłowo, wygrywasz. Wygrana obliczana jest poprzez pomnożenie stawki przez kurs zdarzenia na dane spotkanie.

Co to są zakłady akumulacyjne?

Jeżeli wybierzesz 2 lub więcej zakładów zostaną automatycznie połączone w zakład akumulacyjny. Całkowity kurs zakładu obliczany jest poprzez pomnożenie przez siebie kursów poszczególnych zdarzen. Zakład uznaje się za wygrany jedynie jeżeli wszystkie mecze na nim zostały poprawnie wytypowane.

Co oznacza zakład trójdrogowy?

W zakładzie trójdrogowym zdarzenie może się zakonczyc na 3 sposoby. Wygraną, remisem lub porażką. Na przykład, Bayern Monachium gra z Manchesterem United - 1, X, 2. Zakłady trójdrogowe zazwyczaj odnoszą się jedynie do regulaminowego czasu, nie wliczając w to dogrywek. (O ile regulamin dla danego zdarzenia nie mówi inaczej)

Co oznacza zakład dwudrogowy?

W zakładach dwudrogowych są 2 możliwe opcje rozstrzygnięcia wydarzenia, a ty musisz wybrać poprawne. Zazwyczaj takie zakłady oferowane są dla sportów które nie pozwalają na dogrywki(koszykówka, tenis, itd.) Jest też wiele zakładów specjalnych które podlegają tej regule. Na przykład, Federer gra przeciwko Roddickowi - Który z nich wygra?

Paczki

Otwieranie paczek

Jeżeli posiadasz już kredyty FutMaster to możesz zacząć zabawę. Możesz wybrać jedną z 6 paczek, ich cena wacha się od 5 do 100 tys. By je zakupić musisz posiadać odpowiednią ilość kredytów na swoim koncie. Zawodnicy o wysokiej wartości są wygrywani całkowicie losowo. Mamy jednak nadzieję, że niezależnie od tego co trafisz w swojej paczce będziesz się dobrze bawił.

FUT Jackpot

Jak to działa?

Odwiedź tę stronę by zobaczyć zasady i opis gry.


Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Skontaktuj się z nami

By zobaczyć regulaminy wszystkich gier odwiedź tę stronę.